Listed yesterday
ParkSquare Yokohama, 1ー2 石川町ランプ歩道橋, Naka ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0024, Japan
¥105,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
40 m²
Price
¥105,000
Price per m²
¥2625
The listing is located at ParkSquare Yokohama, 1ー2 石川町ランプ歩道橋, Naka ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0024, Japan
Loading map