Listed today
Kami-Kamida 1-chome, Neyagawa, Osaka Prefecture 572-0052, Japan
¥56,550 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
2
Size
49 m²
Price
¥56,550
Price per m²
¥1154
The listing is located at Kami-Kamida 1-chome, Neyagawa, Osaka Prefecture 572-0052, Japan
Loading map