Listed today
Deguchi 1-chome, Hirakata, Osaka Prefecture 573-0064, Japan
¥69,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
2
Size
49 m²
Price
¥69,074
Price per m²
¥1410
The listing is located at Deguchi 1-chome, Hirakata, Osaka Prefecture 573-0064, Japan
Loading map