Listed today
Benten 1, Urayasu, Chiba Prefecture 279-0021, Japan
¥89,330 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
42 m²
Price
¥89,330
Price per m²
¥2127
The listing is located at Benten 1, Urayasu, Chiba Prefecture 279-0021, Japan
Loading map