Listed today
Onji-minamimachi 3-chome, Yao, Osaka Prefecture 582-0010, Japan
¥56,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
2
Size
40 m²
Price
¥56,074
Price per m²
¥1402
The listing is located at Onji-minamimachi 3-chome, Yao, Osaka Prefecture 582-0010, Japan
Loading map