Listed today
Ikaga-nishimachi, Hirakata, Osaka Prefecture 573-0066, Japan
¥58,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
2
Size
40 m²
Price
¥58,074
Price per m²
¥1452
The listing is located at Ikaga-nishimachi, Hirakata, Osaka Prefecture 573-0066, Japan
Loading map