Listed today
Hatsudai 1, Shibuya, Tokyo 151-0061, Japan
¥150,000 / month
19戸
19戸
Size
24 m²
Price
¥150,000
Price per m²
¥6250
The listing is located at Hatsudai 1, Shibuya, Tokyo 151-0061, Japan
Loading map