Kamo 1chōme, 加茂幹線1号線, Izumi Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-3122, Japan
¥65,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
39 m²
Price
¥65,000
Price per m²
¥1667
The listing is located at Kamo 1chōme, 加茂幹線1号線, Izumi Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-3122, Japan
Loading map