藤原定家之墓, Karasuma avenue, Kamigyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 602-0029, Japan
¥85,000 / month
杉本2丁目貸家のページです。《初期費用減額プラン有・保証人不要物件》
杉本2丁目貸家のページです。《初期費用減額プラン有・保証人不要物件》
Property type
house
Rooms
3
Size
64 m²
Price
¥85,000
Price per m²
¥1328
The listing is located at 藤原定家之墓, Karasuma avenue, Kamigyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 602-0029, Japan
Loading map