ブルーベリー栗生, 1, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 989-3122, Japan
¥67,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
47 m²
Price
¥67,000
Price per m²
¥1426
The listing is located at ブルーベリー栗生, 1, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 989-3122, Japan
Loading map