Nishi-Waseda 3, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥179,880 / month
★ Study Room ★ Bright ★ Quiet Location ★Free Interent
★ Study Room ★ Bright ★ Quiet Location ★Free Interent
Size
42 m²
Price
¥179,880
Price per m²
¥4283
The listing is located at Nishi-Waseda 3, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map