Listed today
産業道路, 大洲二丁目, Ichikawa, Chiba Prefecture 272-0032, Japan
¥175,000 / month
Size
61 m²
Price
¥175,000
Price per m²
¥2869
The listing is located at 産業道路, 大洲二丁目, Ichikawa, Chiba Prefecture 272-0032, Japan
Loading map