Listed today
阿波堀通, Nishi Ward, Osaka, Osaka Prefecture 550-0012, Japan
¥125,200 / month
Size
30 m²
Price
¥125,200
Price per m²
¥4173
The listing is located at 阿波堀通, Nishi Ward, Osaka, Osaka Prefecture 550-0012, Japan
Loading map