Shiribeshi Subprefecture, Zenibako 2-chome, Otaru, Hokkaido Prefecture 047-0261, Japan
¥35,000 / month
Size
12 m²
Price
¥35,000
Price per m²
¥2917
The listing is located at Shiribeshi Subprefecture, Zenibako 2-chome, Otaru, Hokkaido Prefecture 047-0261, Japan
Loading map