Listed today
Seya Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 246-0036, Japan
¥63,050 / month
Please
Please
Size
26 m²
Price
¥63,050
Price per m²
¥2425
The listing is located at Seya Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 246-0036, Japan
Loading map