Listed today
曽根駅原田線, Sone-nishimachi 1-chome, Toyonaka, Osaka Prefecture 561-0801, Japan
¥85,550 / month
Size
26 m²
Price
¥85,550
Price per m²
¥3290
The listing is located at 曽根駅原田線, Sone-nishimachi 1-chome, Toyonaka, Osaka Prefecture 561-0801, Japan
Loading map