Ome-Kaido Avenue, Nishi-Shinjuku 8, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥75,800 / month
Size
18 m²
Price
¥75,800
Price per m²
¥4211
The listing is located at Ome-Kaido Avenue, Nishi-Shinjuku 8, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map