Listed today
菅野三丁目, Ichikawa, Chiba Prefecture 272-0824, Japan
¥94,550 / month
Size
31 m²
Price
¥94,550
Price per m²
¥3050
The listing is located at 菅野三丁目, Ichikawa, Chiba Prefecture 272-0824, Japan
Loading map