Listed today
モトハシマサコ, Gaien Nishi Dori, Daikyocho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥110,000 / month
Size
27 m²
Price
¥110,000
Price per m²
¥4074
The listing is located at モトハシマサコ, Gaien Nishi Dori, Daikyocho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map