神田 木花, Uchikanda Chuo-dori, Uchikanda 3, Chiyoda, Tokyo 102-0000, Japan
¥238,000 / month
Size
43 m²
Price
¥238,000
Price per m²
¥5535
The listing is located at 神田 木花, Uchikanda Chuo-dori, Uchikanda 3, Chiyoda, Tokyo 102-0000, Japan
Loading map