Listed today
Nishinari Ward, Osaka, Osaka Prefecture 556-0013, Japan
¥58,140 / month
Regular building management
Regular building management
Size
26 m²
Price
¥58,140
Price per m²
¥2236
The listing is located at Nishinari Ward, Osaka, Osaka Prefecture 556-0013, Japan
Loading map