Paraca, 荒浜原町線, Wakabayashi Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 984-0047, Japan
¥66,000 / month
Size
38 m²
Price
¥66,000
Price per m²
¥1737
The listing is located at Paraca, 荒浜原町線, Wakabayashi Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 984-0047, Japan
Loading map