石川県道144号別所野町線, Teramachi 5-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 921-8031, Japan
¥57,500 / month
Size
43 m²
Price
¥57,500
Price per m²
¥1337
The listing is located at 石川県道144号別所野町線, Teramachi 5-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 921-8031, Japan
Loading map