鹿妻南三丁目, Ishinomaki, Miyagi Prefecture 986-0042, Japan
¥43,500 / month
Size
45 m²
Price
¥43,500
Price per m²
¥967
The listing is located at 鹿妻南三丁目, Ishinomaki, Miyagi Prefecture 986-0042, Japan
Loading map