荒井荒町線, Wakabayashi Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-8510, Japan
¥67,000 / month
Size
30 m²
Price
¥67,000
Price per m²
¥2233
The listing is located at 荒井荒町線, Wakabayashi Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-8510, Japan
Loading map