Listed 5 days ago
字渋江, Wakuya, Miyagi Prefecture 987-0192, Japan
¥45,500 / month
Size
49 m²
Price
¥45,500
Price per m²
¥929
The listing is located at 字渋江, Wakuya, Miyagi Prefecture 987-0192, Japan
Loading map