Kohoku Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 223-0062, Japan
¥101,574 / month
Please
Please
Size
42 m²
Price
¥101,574
Price per m²
¥2418
The listing is located at Kohoku Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 223-0062, Japan
Loading map