Listed today
順慶町通, Chūō Ward, Osaka, Osaka Prefecture 541-0058, Japan
¥147,500 / month
Size
35 m²
Price
¥147,500
Price per m²
¥4214
The listing is located at 順慶町通, Chūō Ward, Osaka, Osaka Prefecture 541-0058, Japan
Loading map