Listed today
Ushigome Chuo-dori, Yaraicho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥215,000 / month
BD Description
BD Description
Size
39 m²
Price
¥215,000
Price per m²
¥5513
The listing is located at Ushigome Chuo-dori, Yaraicho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map