Listed today
新宿区立落合第一小学校, Central Circular Route, Naka-Ochiai, Shinjuku, Tokyo 161-0032, Japan
¥156,000 / month
Size
34 m²
Price
¥156,000
Price per m²
¥4588
The listing is located at 新宿区立落合第一小学校, Central Circular Route, Naka-Ochiai, Shinjuku, Tokyo 161-0032, Japan
Loading map