Listed today
Kanazawa Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
¥97,500 / month
-Foreign nationals: OK -2 people allowed ✨
-Foreign nationals: OK -2 people allowed ✨
Size
60 m²
Price
¥97,500
Price per m²
¥1625
The listing is located at Kanazawa Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
Loading map