Listed today
Natsumezaka-Dori, Kikuicho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥260,000 / month
✅Overseas application ✅Student contract ✅Free internet
✅Overseas application ✅Student contract ✅Free internet
Size
38 m²
Price
¥260,000
Price per m²
¥6842
The listing is located at Natsumezaka-Dori, Kikuicho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map