Listed today
コートハイム横浜, 神奈川区台町10-27 Kyu(Former) Tokai-Do, Kanagawa Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
¥60,300 / month
A 2-story wooden apartment building constructed in 2016.
A 2-story wooden apartment building constructed in 2016.
Size
58 m²
Price
¥60,300
Price per m²
¥1040
The listing is located at コートハイム横浜, 神奈川区台町10-27 Kyu(Former) Tokai-Do, Kanagawa Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
Loading map