Listed today
Shimominaga Yoshikawa Line, Saijocho-Taguchi, Higashi Hiroshima, Hiroshima Prefecture 739-0034, Japan
¥75,574 / month
Please
Please
Size
48 m²
Price
¥75,574
Price per m²
¥1574
The listing is located at Shimominaga Yoshikawa Line, Saijocho-Taguchi, Higashi Hiroshima, Hiroshima Prefecture 739-0034, Japan
Loading map