Listed today
VILLAGE/VANGUARD, Nishioji Street, Ukyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 616-0000, Japan
¥106,500 / month
-Oversea application screening: ✅ -Foreign nationals:✅ -Student visa: ✅ -Working visa: ✅
Size
41 m²
Price
¥106,500
Price per m²
¥2598
The listing is located at VILLAGE/VANGUARD, Nishioji Street, Ukyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 616-0000, Japan
Loading map