Listed today
ブランズタワー御堂筋本町, 16, Chūō Ward, Osaka, Osaka Prefecture 541-0054, Japan
¥214,200 / month
On-site Management
On-site Management
Size
44 m²
Price
¥214,200
Price per m²
¥4868
The listing is located at ブランズタワー御堂筋本町, 16, Chūō Ward, Osaka, Osaka Prefecture 541-0054, Japan
Loading map