Listed today
グリフォーネ横浜・西口, 西区楠町13-3 Kanjo 1go(Loop 1);Kyu(Former) Tokai-do, Nishi Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
¥179,630 / month
Private apartment with full set of furniture and appliance.
Private apartment with full set of furniture and appliance.
Size
37 m²
Price
¥179,630
Price per m²
¥4855
The listing is located at グリフォーネ横浜・西口, 西区楠町13-3 Kanjo 1go(Loop 1);Kyu(Former) Tokai-do, Nishi Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
Loading map