Listed today
Chuo, Chiba, Chiba Prefecture 264-8799, Japan
¥201,000 / month
Size
42 m²
Price
¥201,000
Price per m²
¥4786
The listing is located at Chuo, Chiba, Chiba Prefecture 264-8799, Japan
Loading map