Listed today
Ikaga-nishimachi, Hirakata, Osaka Prefecture 573-0067, Japan
¥85,074 / month
Please
Please
Size
41 m²
Price
¥85,074
Price per m²
¥2075
The listing is located at Ikaga-nishimachi, Hirakata, Osaka Prefecture 573-0067, Japan
Loading map