Listed today
Dobuikesuji, Chūō Ward, Osaka, Osaka Prefecture 541-0047, Japan
¥134,400 / month
FEATURE: • Washing machine space✨ • Free Internet✨
FEATURE: • Washing machine space✨ • Free Internet✨
Size
34 m²
Price
¥134,400
Price per m²
¥3953
The listing is located at Dobuikesuji, Chūō Ward, Osaka, Osaka Prefecture 541-0047, Japan
Loading map