Yasukuni-dori, Shinjuku 5, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥345,000 / month
Size
53 m²
Price
¥345,000
Price per m²
¥6509
The listing is located at Yasukuni-dori, Shinjuku 5, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map