Listed yesterday
Daikyocho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥207,000 / month
Size
41 m²
Price
¥207,000
Price per m²
¥5049
The listing is located at Daikyocho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map