Listed today
Inner Ring, Kita Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 462-0854, Japan
¥71,170 / month
Size
30 m²
Price
¥71,170
Price per m²
¥2372
The listing is located at Inner Ring, Kita Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 462-0854, Japan
Loading map