Listed today
Minami Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
¥135,330 / month
Size
30 m²
Price
¥135,330
Price per m²
¥4511
The listing is located at Minami Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
Loading map