Listed today
Tomoi 5-chome, Higashiōsaka, Osaka Prefecture 581-0818, Japan
¥109,200 / month
Size
53 m²
Price
¥109,200
Price per m²
¥2060
The listing is located at Tomoi 5-chome, Higashiōsaka, Osaka Prefecture 581-0818, Japan
Loading map