Listed today
Nishi Ward, Sakai, Osaka Prefecture 590-0078, Japan
¥93,074 / month
Please
Please
Size
44 m²
Price
¥93,074
Price per m²
¥2115
The listing is located at Nishi Ward, Sakai, Osaka Prefecture 590-0078, Japan
Loading map