Listed today
Beyway No. 1, Hodogaya Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
¥105,320 / month
Size
34 m²
Price
¥105,320
Price per m²
¥3098
The listing is located at Beyway No. 1, Hodogaya Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
Loading map