Listed today
Takaida-hondori 7-chome, Higashiōsaka, Osaka Prefecture 577-0065, Japan
¥86,074 / month
Please
Please
Size
48 m²
Price
¥86,074
Price per m²
¥1793
The listing is located at Takaida-hondori 7-chome, Higashiōsaka, Osaka Prefecture 577-0065, Japan
Loading map