Listed yesterday
Funamachi, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥211,650 / month
Size
43 m²
Price
¥211,650
Price per m²
¥4922
The listing is located at Funamachi, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map