Listed today
シロヤクリーニング, Citizen's plaza street, Takatsu Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 213-0015, Japan
¥123,574 / month
Please
Please
Size
39 m²
Price
¥123,574
Price per m²
¥3169
The listing is located at シロヤクリーニング, Citizen's plaza street, Takatsu Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 213-0015, Japan
Loading map